המלצה אחת שווה אלף מילים

מה חדש

מה חדש

טיול עם אוטובוס

טיול עם אוטובוס – מכוניות אאוט, אוטובוס אין

דמינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתה רוצה לתכנן חופשה עבור משפחתך. אתה מבשר לאשתך שאתה רוצה משהו קליל, רק אתה, היא והילדים. היא מסכימה, אבל מספרת לאחותה שאתם רוצים לנסוע לטייל. פתאום, האחות מספרת לבעלה והם מחליטים גם הם לקחת את הילדים לטיול ומבקשים להצטרף.
ואתה בכלל לא שמת לב, ביטוח רכב חייב להיות בתוקף ושלך כנראה לא...

אתה עושה פרצוף, אבל לא תסרב לאשתך. ולאשתך לא נעים לומר לאחותה לא לבוא. בינתיים, האחות מספרת לאמא של אשתך שאתם יוצאים לטיול ואפילו מתכננים לינה בצימרים. "מה," מגיבה חמותך בפליאה, "כולם ייצאו ואנחנו לא נבוא לראות את הנכדים? לא ייתכן". אתה כבר נבוך וחושב אם לספר להורים שלך על הטיול. עוד לפני שהספקת, אשתך כבר הקדימה אותך וקבעה שכולם, כולל כולם, ייצאו לטיול המשפחתי.

ואז, מתחילות הבעיות הלוגיסטיות. מה, אתה שואל, כל אחד ייסע ברכב הפרטי שלו? האם ישנם טיולים מאורגנים שיספקו את כולם? ובכלל עד שכולם יגיעו ויסתדרו, היום כבר ייגמר. וזה, בהנחה, שכולם יימצאו את המקום ויצליחו לעקוב זה אחר זה, על הכביש המהיר.

מהו הפתרון? השכרת מיני-בוס! במקום להתעסק בכל המכשולים הלוגיסטיים המעצבנים, מפות מסורבלות וניווט כושל של הנוסעים, כל שאתם צריכים לעשות הוא לשכור מיניבוס ולפתור את כל הבעיות האלו. המיניבוס הוא פתרון אידיאלי עבור הסעות לקבוצה של 10-12 איש. המחיר, אגב, אינו יקר – ובכל מקרה, מדובר ביתרון אדיר על פני הסחבות בשיירה של 4-5 מכוניות עמוסות ילדים.

כמו כן, לטיולים מדובר באופציה פנטסטית. המיניבוס מחכה לכם ביציאה מכל אטרקציה, מרכז את כולם ומקל את הליך הפיזור. בנוסף, אם הטיול המצומצם שלכם הפך להמוני יותר, אז עדיף לנצל היתרונות ולשבת כולם ביחד, ולא דחוסים במכוניות הפרטיות שלכם. לילדים זו חוויה ולכם ההזדמנות להירגע, כיוון שילדיכם יבלו ביחד. (אוטוסוס לטיולים)

לכן, בפעם הבאה שתארגנו טיול משפחתי או קבוצתי, בהחלט כדאי לבדוק את האופציה של מיניבוס. המלצה לא פחות חשובה: תמיד בדקו אודות ביטוח רכב חובה – רוב החברות כוללות במחיר ההשכרה את פוליסת ביטוח החובה. עם זאת, למען הזהירות וכדי לא להצטער לאחר מכן, חשוב לבדוק ולברר זאת. פרט לזה? תהנו!

תגובות:
 
טופס להשארת תגובה (השאר אימייל אם ברצונך לקבל תשובה ישירה מנסיעה טובה)
שם
 
אימייל (לא מוצג)
 
*נושא
 

2500 תווים נשארים
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות:
לקריאת כל התגובות ברצף

 
עמוד הבית  |   מוניות  |   נסיעות בזול  |   מיניבוס  |   הסעות - בר מצווה כותל  |   מוניות בבאר שבע  |   בר מצווה במצדה  |   בר מצווה בכותל  |