בר מצווה בכותל- מתופפים עם שופרות

בר מצווה בכותל עם שופרות ותופים,
חוויה שמחה של פעם בחיים ❗

להזמנת מתופפים לאירועי בר מצווה בכותל התקשרו 📞-

052-4457700

מעגל מתופפים💚 - בר מצווה בכותל 👇

בר מצווה בכותל- כבר לא משהו תמוה

אם במקרה הגעתם לדף הזה ואתם קוראים כתבה זו ואוטוטו בנכם עומד לחוגג ברוב עוז והדר בר מצווה אז הגעתם למאמר הנכון!!!
ראשית כל הרשו לי לברך את נער הבר מצווה בברכת מזל טוב.
ילד (אולי כבר השם ילד לא כל כך מתאים…) שחוגג בר מצווה עובר משלב מסוים אחד וחשוב בחייו לשלב נוסף מאתגר ומעניין, ועל כן יש הנוהגים לחגוג את המעבר מילדות לבגרות עם המשפחה המורחבת וחברים קרובים.
כאשר הבן חוגג בר מצווה, זהו סימן לכך שהוא אמור לקבל עליו את כל מצוות התורה, וביניהן מצוות הנחת תפילין. 

תהלוכת מתופפים ושופרות 👇

את מסיבת הבר מצווה רבים מאתנו מעדיפים לערוך באולם אירועים, עם דיג'י שישמח את האורחים , אטרקציות מגוונות ועוד… אלו סימני היכר לבר מצווה הנערכת האולם שמחות.
אך בשנים האחרונות החל טרנד חדש, מסיבת בר מצווה בכותל.
כיום, יותר ויותר ישראלים שבנם הגיע למצוות החלו לחגוג לילדיהם בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, עריכת טקס בר מצווה כותל הינו זול בצורה משמעותית ממסיבה באולם,
ובנוסף לכך, זוהי חוויה רוחנית אמתית, המלווה בריגושים שרק ירושלים בירת הנצח של העם היהודי היושב בציון יכולה לתת לנו ואוירה שכזו לא זוכים לה

בכל יום מן הימים.

טיפים איך לחגוג בר מצווה בכותל בקלות

אם גם אתם רוצים לחוות את החוויה הנפלאה של עריכת טקס בר מצווה בכותל, אני רוצה לתת לכם כמה טיפים שיוכלו להיות לעזר ביום הגדול של יקירכם.
הכנתי לכם מספר טיפים זריזים וקלים ליישום שגם אתם תוכלו ליהנות מחגיגה אמיתית בכותל

דרכי ההגעה לכותל:
מומלץ לקחת חברת הסעה אשר מתמחה בתחום, בעלת שם טוב המחזיקה אוטובוסים מפוארים בדרכת תיירות מעולה וכבר במעמד ההזמנה יש לדרוש אוטובוסים חדשים משנת יצור אחרונות חשוב מאוד לציין את זה בהזמנה, מי שמדקדק אזי מוטב לבקש מראש אוטובוס נקי ושתוף עם נהג שמעיר את ירושלים ורצוי שגם יהיה נחמד וחביב, אחרי הכל לא בכל יום עולים לחגוג בירושלים. 
לא כדאי ולא מומלץ לקחת חברת הסעות זולה מידי שכן התוצאות יהיו על חשבון נוחיות הנוסעים במקרה הטוב ותקיעה של האוטובוס במקרה היותר גרוע…. והיו דברים מעולם.
אגב, להגיע לאירוע עם הסעה מרוכזת של כל האורחים זהו דבר נחמד מאד כך כולם ביחד ויש גיבוש בנסיעה שהופכת עד מהרה לחוויה בפני עצמה.
לא מומלץ להגיע ברכבים פרטיים, לא כולם מכירים את ירושלים.
נושא החנייה אף היא בעיה ידועה בירושלים, אם כי ניתן להגיע ברכבים פרטיים לירושלים ולהחנות בסמוך לכותל, או בחניונים הסמוכים, יש אפשרות להחנות לאורך הכביש הסמוך לכותל המערבי או בחניון הר ציון וחניון דויד,
יחד עם זאת רצוי לעדכן את האורחים להקדים את בואם בכדי שיהיה להם מספיק זמן לתור אחרי החניה שכאמור זה מצרך יקר ערך בעיר הבירה ירושלים.

בחירת מתופפים ושופרות לליווי חתן בר המצווה:

מומלץ לבחור צוות נגנים עם רקורד בעריכת בר מצווה בכותל ולא להסתמך על שמועות והבטחות,
היום בעידן סרטוני הווידאו של יוטיוב אפשר לבקש ולראות סרטון בר מצווה בכותל , 
נגנים המתמחים בתחום ודאי ישמחו להראות לכם אפילו יותר מסרטון אחד, בקשו לראות סרטון אוטנטי ולא ערוך תקשיבו אם המתופפים אכן יודעים לנגן אם הם קיצבים ויודעים איך להנחות את הקהל ולהניע אותם לרקוד ולשיר.
המתופפים הכי טובים? לחצו כאן – מתופפים לכותל

ארוחת הבוקר/צהריים:

את ארוחת הבוקר ניתן לשלב באין ספור מקומות וטעמים, יש אפשרות לחגיגה בחייק הטבע למשל,
אזור ירושלים והסביבה משופעים במקומות יפים עם מרחבי נוף משכרים ואוויר הרים צלול כיין…
כדברי המשוררת, יערות ומעינות בדרך לירושלים יכולים להיות אטרקציה נוספת עוד טרם הגענו לירושלים. 
ניתן להזמין קייטרינג מקומי, יחד עם זאת יש מקומות בתוככי ירושלים ובקרבת הכותל המערבי בהן ניתן לעשות הפסקה ולהוציא את המטעמים האישיים שלכם בין אם ערכתם רכישה של מיני מאפה במאפייה השכונתית שלכם ובין אם היה לכם מספיק זמן לפנק את האורחים שלכם במטעמים בייתים שאתם הכינותם מראש….

תוכלו להיכנס ולראות את כל האופציות של:

מסעדות בירושלים לחוגגי בר מצווה בכותל

תפילות:

אם תפילת שחרית כלולה בטקס בר המצווה, מומלץ להגיע בשעות המוקדמות, בסביבות השעה 9:30. אם הנכם מעוניינים לכלול בטקס רק הנחת תפילין, אזי מומלץ להגיע אחרי השעה 11.

סיורים בכותל:

בסביבת הכותל מצויים מגוון פעילויות וסיורים שיכולים לעניין את כל האורחים. מומלץ לבדוק כמה ימים לפני ולראות מקומות פנויים.
תפילין: ישנם משפחות אשר קניית תפילין כרוכה בהוצאה רבה, לכן הקרן למורשת הכותל תשמח להשאיל תפילין לחתן הבר מצווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *